RD ŠILHEŘOVICE (PRODÁNO)

RD 171 m2 o dispozici 4 + kk, rozloha pozemku je 728 m2.

Rodinný dům je výjimečný nadčasovým designem a funkčním dispozičním řešením postaveným v klidné lokalitě u zámeckého parku Šilheřovice.

Kvalitní dřevostavba zhotovená technologií: http://www.americanhome.cz/drevostavby/konstrukce-drevostaveb/, vytápění krbem + elektrokotel + podlahové rozvody-voda. Energeticky nenáročná stavba třídy B, šířka obvodových stěn 34 - 44 cm. Okna profil Salamander, vinylové podlahy, LED světla, noční osvětlení LED, akumulační šamotový krb, 2 WC, 2 koupelny, sprchový kout, vana, posuvné interiérové dveře, nadstandartní klenutý strop v obývací části, venkovní žaluzie, prostorná garáž.

RD je napojen na obecní splaškovou kanalizaci.

Pozemek hraničí s pásmem lesa a zemědělsky využívanou ornou půdou. Podél východní strany této lokality je cesta ve správě Lesy české republiky, kde v tomto roce vznikne cyklotrasa v délce 3 km. Západní strana pozemků sousedí s polní cestou, vedoucí k nádrži Juliánka a nově vybudované rozhledně s poutním modlitebním místem. Stezka vede dále do lůna přírody a nabízí tak možnost kouzelných procházek. V těsné blízkosti této nově vzniklé lokality se nachází Zámecký park, v jehož prostorách je rozprostřeno 18-ti jamkové golfové hřiště. Výborná dostupnost je zajištěna MHD, zastávka do 5 min, ZŠ a MŠ, potraviny do 10 min. Autem se během 20 minut dostanete do centra Ostravy.

PRODÁNO

Fotogalerie