Podrobnosti o projektu


 PROJEKT GOLF VILLAS

Luxusní novostavby nejen pro milovníky golfu v rezidenční části obce Šilheřovice. Luxusní, moderní villy splňující nároky vysoké třídy.
K primární předností celého projektu patří jedinečnost, kterou se liší od klasické zástavby, soukromí, individualita, slunečná lokalita, unikátní zástavba, nepřipouštící silné architektonické odchylky, které by narušovaly celkový unikátní design lokality, detailně propracovaná architektura, flexibilita výstavby, důsledné a pečlivé provedení .


 LUKRATIVNÍ STAVEBNÍ POZEMKY

Lukrativní stavební pozemky ve výměře od 670 m2 do 1 630 mv obci Šilheřovice. Tento projekt zahrnuje celkem 29 stavebních parcel (pozemky nejsou volně k prodeji, pouze s RD). Pozemky, budou mít zahrady orientovány na jih s výhledem na Beskydy. Veškeré IS jsou vyvedeny na hranici pozemku. Jedná se konkrétně o podzemní vedení elektřiny, vodu a oddělenou dešťovou a splaškovou kanalizaci. V ceně parcely je obsaženo vybudování nové komunikace vč. LED veřejného osvětlení.


ŽÁDANÁ LOKALITA

Pozemky hraničí ze dvou stran s pásmem lesa a zemědělsky využívanou ornou půdou. Podél východní strany této lokality je cesta ve správě Lesy české republiky, kde v roce 2018 vznikla inline trasa v délce 3 km. Západní strana pozemků sousedí s polní cestou, vedoucí k nádrži Juliánka a nově vybudované rozhledně. Stezka vede dále do lůna přírody a nabízí tak možnost kouzelných procházek. V těsné blízkosti této nově vzniklé lokality se nachází Zámecký park (75 m), v jehož prostorách je rozprostřeno 18-ti jamkové golfové hřiště.


ROZŠÍŘENÍ PROJEKTU - PLÁN B

Na parcele č. 1520/5 se nachází bývalá užitková stavba. V současnosti tyto prostory slouží jako zázemí firmy, která má platnou smlouvu do roku 2022. Po uplynutí této doby se stavba s největší pravděpodobností zbourá a z pozemku se vytvoří další stavební parcely.

Obec Šilheřovice

V obci se nachází devítiletá ZŠ, MŠ a Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb, pošta, lékaři, stomatolog, obchody, restaurace. Je zde možnost pronájmu tělocvičny, fotbalového hřiště či tenisových kurtů. Obec žije společenským životem. Pořádají se zde každoročně akce, hojně navštěvované místními i širokou veřejností. Jedná se především o uliční slavnost Strassen fest, Guláš fest, Stavění a kácení máje, pivní slavnosti, letní kina a.j. Valná většina se odehrává ve sportovně rekreačním areálu Baumšula který je vzdálen cca 1km. Do obce je výborná dostupnost autobusem, zastávka je vzdálená cca 500 m. Dále se na okraji obce nachází hraniční přechod s Polskem -Chalupki - s možností přejezdu na dálnici D1 v blízkém Bohumíně vzdálené cca 12 min jízdy.

Ve vzdálenosti 6 km leží město Hlučín - výborná občanská vybavenost - množství supermarketů (Billa, Penny, Lidl), zdravotní středisko, soukromý lékaři, gymnázium, 3 základní školy, základní umělecká škola, sportovně-rekreační areál u rozlehlé plochy jezera vše také v dostupnosti MHD.

OFICIÁLNÍ WEB OBCE ŠILHEŘOVICE

Naší vizí je vytvořit unikátní jednotnou a ucelenou zástavbu rodinných domů

VZHLEDEM K TÉTO SKUTEČNOSTI NABÍZÍME 2 MOŽNOSTI PRODEJE:
  • Investor může zakoupit pozemek s rodinným domem, přičemž realizační firma výstavby RD bude výhradně American Home s.r.o.. Dům bude v představách (návrhu) investora, ale zároveň bude při stavbě RD omezen, ze strany prodejce a to z důvodu vytvoření jednotného stylu výstavby.
    Jedná se například: nebude možná výstavba srubu, použití křiklavých barev fasád, výstavba plotů a pojízdných bran před domem. Tyto a další regule budou zahrnuty ve smlouvě o prodeji.
  • Prodej pozemků s postaveným domem na klíč v námi navržené architektuře a nadstandardní vybavenosti.

Fotogalerie aktuálního stavu