VILLA DORMIE - PŘIPRAVUJEME

Luxusní moderní nízkoenergetický RD se zastavěnou plochou 160 m² + garážové stání 50m² na pozemku o rozloze 767 m² v Šilheřovicích.

Pozemek je v klidném místě na okraji obce s výhledem na Beskydy. V těsné blízkosti této nově vzniklé lokality se nachází Zámecký park (75 m), v jehož prostorách je rozprostřeno 18-ti jamkové golfové hřiště. Výborná dostupnost je zajištěna MHD, zastávka do 5 min, ZŠ a MŠ, potraviny do 10 min. Autem se během 20 minut dostanete do centra Ostravy. D1 cca 12 min.

Kvalitní dřevostavba zhotovená technologií: http://www.americanhome.cz/drevostavby/konstrukce-drevostaveb/, vytápění krbovými kamny + elektrokotel + podlahové rozvody-voda. Energeticky nenáročná stavba třídy B, šířka obvodových stěn 34cm.

Okna profil Salamander, vinylové podlahy, LED světla, noční osvětlení LED, 2 WC, 2 koupelny, sprchový kout, vana, nadstandardní vysoký strop v obývací části, venkovní žaluzie, prostorné garážové stání, dřevěná terasa, oplocení, zpevněné plochy. RD je napojen na obecní splaškovou, dešťovou kanalizaci a vodovodní řád.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

CENA

Zděnná stavba: 7.890.000,-

Dřevostavba: 7.480.000,-

+ pozemek dle výběru

Realizace RD zahrnuje : pozemek + kompletní realizaci domu na klíč.
Realizace RD nezahrnuje: zatravnění (zahradnické práce) a kuchyňskou linku.

Plánovaná realizace projektu: 2019

Část projektové dokumentace ke stažení (2 MB, PDF)

Lokalita Šilheřovice z ptačí perspektivy