RD ŠILHEŘOVICE NA PRODEJ

Luxusní moderní nízkoenergetický rodinný dům. Půdorys domu zahrnuje 2 pokoje, 1 ložnice se soukromou šatnou a koupelnou, kuchyň propojena s obývacím pokojem, 1 technická místnost a zádveří to vše o celkové zastavěné ploše 172 m² (zastavěná plocha domu 138 m² + garážové stání 34 m²) na pozemku o rozloze 626 m² v Šilheřovicích.

Pozemek je v klidném místě na okraji obce s výhledem na Beskydy. V těsné blízkosti této nově vzniklé lokality se nachází Zámecký park (75 m), v jehož prostorách je rozprostřeno 18-ti jamkové golfové hřiště. Výborná dostupnost je zajištěna MHD, zastávka do 5 min, ZŠ a MŠ, potraviny do 10 min. Autem se během 20 minut dostanete do centra Ostravy. D1 cca 12 min.

Kvalitní dřevostavba zhotovená technologií: http://www.americanhome.cz/drevostavby/konstrukce-drevostaveb/, vytápění krbovými kamny + elektrokotel + podlahové rozvody-voda. Energeticky nenáročná stavba třídy B, šířka obvodových stěn 34cm.

Okna profil Salamander, vinylové podlahy, LED světla, noční osvětlení LED, 2 WC, 2 koupelny, 2 sprchové kouty, 1 vana, nadstandartní klenutý strop v obývací části a kuchyni, venkovní žaluzie, prostorné garážové stání, slunečná terasa, oplocení, zpevněné plochy. RD je napojen na obecní splaškovou, dešťovou kanalizaci a vodovodní řád.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Cena: na vyžádání

Realizace RD zahrnuje : pozemek + kompletní realizaci domu na klíč (od ohlášení stavby po kolaudaci)
Realizace RD nezahrnuje: zatravnění (zahradnické práce) a kuchyňskou linku.

Plánovaná realizace projektu: 2019

Část projektové dokumentace ke stažení (2 MB, PDF)

Lokalita Šilheřovice z ptačí perspektivy